X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری

تحول در قهوه تلخ  چاپ

تاریخ : چهارشنبه 5 مرداد 1390 در ساعت 07:44 ق.ظ

مهران مدیری گفت: «قهوه تلخ» به دلیل یکنواختی نیاز به کمی تحول و جهش دارد که برای انجام این تغییرات، یک ماه زمان نیاز داریم.


به گزارش خبرنگار سرویس تلویزیون ایسنا‌، کارگردان سریال «قهوه تلخ»‌، افزود:‌ مدتی است که سریال «قهوه تلخ» یکنواخت شده که در حال حاضر زمان تغییر و جهش این مجموعه است‌؛ اما برای انجام این تغییرات به فرصت و صبوری مخاطبان نیاز داریم‌.وی خطاب به بینندگان «قهوه تلخ» اعلام کرد: سری جدید سریال «قهوه تلخ» از یک ماه آینده به دست شما می‌رسد؛ یعنی سری ۲۶ این مجموعه را بعد از یک ماه خواهید دید.


مدیری توضیح داد: همیشه در طول این سال‌ها سریال‌هایی که ساخته شده از یک جایی احساس کردیم یکنواخته شده است‌؛ بنابراین شروع به تغییر و تحولات اساسی در سریال‌ها کردیم که در بسیاری از مجموعه‌ها این اتفاق افتاده و جواب خوبی هم داده است.
همچنین وی که پس از مدت‌ها با مخاطبان خود در سری ۲۵ سریال «قهوه تلخ» گفت‌وگو کرده است‌، یادآور شد:‌ تغییر و تحولات را در سری جدید «قهوه تلخ» آغاز کرده‌ایم که در سکانس آخر سری ۲۵ تمام افرادی که حضور داشتند، یک دفعه به جایی می‌روند که ممکن است شما را شگفت‌زده کند.


مدیری توضیح داد: در سری جدید «قهوه‌ تلخ» زمان‌، مکان‌، دکورها‌، لباس‌، شخصیت‌ها و حتی آواز تیراژ و موسیقی هم تغییر خواهد کرد و شما با یک سری جدید «قهوه تلخ» مواجه می‌شوید.
این کارگردان تاکید کرد: فعلا «قهوه تلخ» نخواهیم داشت تا یک ماه آینده که با شکل کاملا جدید شاهد یک جهش بزرگ خواهید بود.


مهران مدیری در پایان به مخاطبان قهوه تلخ گفت: بهترین انرژی و انگیزه‌، دیدن ما توسط شماست‌؛ اینکه سریال «قهوه تلخ» را دوست دارید و می توانیم ساعاتی از شبانه‌روز را با شما حرف بزنیم‌، حال شما را خوب کنیم و مطالبی را با داستان‌هایمان به شما بگوییم.